خدمات مبلشویی در قالیشویی آبرنگ

مبلشویی

مبلشویی

امروزه در منزل همه مردم مبل وجود دارد و یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که چگونه مبل های چرک شده را تمیز کنند. راه های زیادی برای مبلشویی وجود دارد که می توان با آن روش ها چرک های مبل ها را از بین برد. اگر مبل هایتان زیاد چرک نشده باشد می توانید در منزل خودتان اقدام به شستشو و لکه برداری کنید. اما اگر خیلی چرک شده باشد و به راحتی پاک نمی شود می توانید با شرکت های خدماتی تماس بگیرید تا آن ها با دستگاه های مخصوص رفوگری مبل را انجام دهند. دستگاه های مبلشویی به دلیل مکش بالایی که دارند به راحتی چرک ها را برطرف می کنند و موجب تمیز شدن مبل ها می شوند.(قالیشویی آبرنگ )

مبلشویی با دستگاه در منزل

برای اینکه چرک های مبل هایتان از بین برود نیازی نیست تا مبل ها را به جایی ببرید و کافیست با شرکت های خدماتی تماس بگیرید تا با دستگاه مبلشویی به منزل شما بیایند و چرک مبل هایتان را برطرف کنند. برای این کار باید افرادی که تجربه کاری دارند اقدام به مبلشویی کنند زیرا که اگر افراد بی تجربه این کار را کنند مبل ها کیفیتشان را از دست خواهند داد. خشکشویی مبل موجب آسیب رساندن به مبل های گران قیمت شما نخواهد شد و لکه های مبل را از بین خواهد برد. قالیشویی دروس زیر نظر کارخانه قالیشویی ابرنگ خدمات شستشوی انواع فرش و مبل را با هزینه مناسب انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی در دروس با ما تماس بگیرید.

مبلشویی در خانه

مبلشویی در منزل

نحوه مبلشویی در منزل

در هنگام مبلشویی در منزل ابتدا باید تشک های مبل ها را جدا کنید و شیارهایی که در مبل ها وجود دارد را به خوبی جارو کنید. سپس با دستمال خیسی که آغشته به مواد شوینده است به سطح مبل ها بکشید. سپس با فرچه و یا دستمالی اقدام به تمیز کردن مبل ها کنید. سپس با دستمال دیگری که نم می باشد روی مبل ها بکشید. در آخر نیز با دستمال خشک، خیسی اولیه مبل را از بین ببرید. سپس با جاروبرقی یا کولر یا پنکه یا نورخورشید مبل ها را خشک کنید. می توانید با پارافین چوب مبل ها را نیز پاک کنید. قالیشویی اختیاریه زیر نظر کارخانه قالیشویی آبرنگ خدمات شستشوی انواع فرش را با کیفیت بالا انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی اختیاریه با ما در تماس باشید.

مراقبت از مبل ها بعد از مبلشویی

بعد از اینکه مبلشویی را با مواد شوینده مناسب انجام دادید. باید برخی از نکات را بعد از مبلشویی رعایت کنید. بعد از مبلشویی باید رطوبت مبل ها به خوبی با دستگاه گرفته شود. همچنین نباید تا چند ساعت روی مبل ها بنشینید تا اینکه اسفنج مبل ها به خوبی خشک شود. زیرا با نشستن شما امکان دارد مبل ها آسیب ببینند و زیبایی خود را از دست بدهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.