درباره ما

قالیشویی آبرنگ خدمات ویژه‌ای از جمله سرویس حمل و نقل رایگان برای همشهریان تهرانی در نظر گرفته است. همچنین این مجموعه با داشتن سابقه ای درخشان در حوزه شستشوی انواع فرش و  رفوگری همواره توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

درباره قالیشویی آبرنگ بیشتر بدانید

انتخـاب همشهریـان تهـرانـی

قالیشویی آبرنگ به عنوان قدیمی ترین کارخانه قالیشویی در تهران با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش های دستباف، ماشینی، خارجی، تابلوفرش با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو یکی از بهترین ها است که فرش را بدون واسطه توسط ماشین آلات تمام خودکار و استفاده از مواد نانو و بهترین شوینده ها می شوید. همیشه به عنوان یکی از قالیشویی های خوب در تهران معروف بوده ایم چرا که توانسته ایم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماییم و همواره کسب رضایت این عزیزان از برترین اهدافمان بوده است. کلیه خدمات شستشو را می توانید در تمامی محدوده ها و مناطق تهران از شمال، جنوب، شرق، مرکز، غرب و حومه بدون هیچ محدودیتی در سریع ترین زمان ممکن از ما دریافت نمایید.

ارائه خدمات در محل شما از متمایزترین خدمات ما به تمامی شما عزیزان جهت شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات، سالن ها، مساجد و حسینیه ها می باشد.

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با تعرفه ها و نرخ قالیشویی، ترمیم و نگهداری فرش و دیگر خدمات می توانید با ما در تماس باشید.

استفاده از بروزترین دستگاه های روز دنیا

استفاده از مجرب ترین پرسنل کاری

تحویل بدون آسیب دیدگی

امکان ارائه خدمات در محل

ارائه خدمات قالیشویی در محل

قالیشویی در سرتاسر تهران

قالیشویی آبرنگ با داشتن شعباتی در سرتاسر تهران توانسته است خدمات متنوعی به همشهریان تهرانی ارائه دهد.

قالیشویی آبرنگ در شمال تهران خدمات متنوعی به همشهریان عزیز ارائه می دهد که برای اطلاع از تعرفه ها می توانید با ما در تماس باشید.

اگر ساکن شرق تهران هستید می توانید از خدمات شعبه قالیشویی آبرنگ در شرق تهران استفاده کنید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی هستند.

قالیشویی آبرنگ شعبه غرب تهران با داشتن پرسنلی مجرب آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

برای انجام خدمات شستشوی انوع فرش، رفوگری، شستشوی مبلمان و … می توانید با کارشناسان قالیشویی آبرنگ شعبه جنوب تهران در ارتباط باشید.

به دنبال یک قالیشویی با تعرفه مناسب و کیفیت عالی هستید؟