بهترین قالیشویی در شمال تهران

بهترین قالیشویی در شمال تهران

بهترین قالیشویی در شمال تهران

امروزه با مدرن شدن زندگی ها و پیشرفت جوامع بشری، سبک زندگی و نظافت وسایل خانگی دچار تغییر و تحولاتی شده است، که شستشو فرش ها یکی از این فرآیندها است که در نحوه شستشو آن ها تغییر و تحولاتی به وجود آمده است، و امروزه شستشو قالی ها توسط مراکز قالیشویی انجام می پذیرد که در این روش علاوه بر شستشو دقیق تر و تمیزتر، شستشو قالی ها به صورت اصولی انجام می پذیرد و از طرفی باعث صرفه جویی در زمان شما می گردد، ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفید و جامعی را در رابطه با مزایای شستشو قالی توسط مراکز قالیشویی، روش های شستشو قالی و همچنین عوامل موثر بر قیمت قالیشویی و معرفی مرکز قالیشویی معتبر را به شما ارائه دهیم.

روش های شستشو قالی در قالیشویی خوب شمال تهران

شاید شما هم فکر کنید تمامی قالی ها را به یک روش شستشو می دهند، اما باید بدانید این تصور شما کاملا اشتباه است چرا که روش های متفاوتی برای شستشو قالی ها در مراکز قالیشویی وجود دارد.

 • شستشو عادی: در روش شستشو عادی قالی ها را با استفاده از مواد شوینده با کیفیت قابل قبول و مناسب شستشو می دهند و تعداد دفعات شستشو یک مرتبه است، البته در این روش قالی ها کاملا تمیز شده و لکه های آن ها از بین می رود.
 • شستشو به روش ویژه یا اعلاشویی: روش دوم شستشوی قالی ها بیشتر مناسب قالی های دارای رنگ روشن است و یا این که لکه های زیادی بر روی قالی ها باشد، البته می توان تمامی قالی ها را به روش اعلاشویی شستشو داد، چرا که در این روش لکه گیری قالی ها به صورت تخصصی صورت می گیرد،

در ادامه به بررسی مزیت های شستشو قالی ها به روش اعلا شویی می پردازیم:

 • تعداد بالاتر دفعات شستشو
 • استفاده از مواد شوینده با کیفیت
 • لکه بری اصولی و تخصصی
 • استفاده از مواد براق کننده برای قالی ها
 • حفظ دوام و ماندگاری تار و پود قالی ها
 • بهترین روش برای شستشو قالی های دست بافت

همان طور که در مطالب فوق به بررسی اهمیت شستشو قالی ها به روش اعلاشویی پرداختیم حال نوبت به یک توصیه است که بهتر است برای این که طول عمر قالی ها حفظ شود بهترین روش همین روش اعلاشویی است چرا که قالی ها را کاملا اصولی شست و شو می دهند. کارخانه قالیشویی آبرنگ بهترین قالیشویی در غرب تهران آماده ارائه خدمات در محل شما می باشد از متمایزترین خدمات قالیشویی آبرنگ شستشوی موکت، فرش و مبلمان در منازل، ادارات، سالن ها، مساجد و حسینیه ها می باشد. در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

خدمات قالیشویی خوب شمال تهران
خدمات قالیشویی خوب شمال تهران

توصیه های مفید برای حفظ دوام قالی ها

همان طور که می دانید شستشو قالی ها توسط مراکز قالیشویی بسیار راحت تر و آسان تر است از این رو لازم است علاوه بر انتخاب مرکز مناسب و معتبر برای سپردن قالی ها، توجه به یک سری نکات نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در ادامه به آن ها می پردازیم:

 • لوله کردن قالی ها: بسیاری از افراد هنگامی که قصد دارند قالی را به قالیشویی بسپارند، قالی ها را تا می کنند که لازم به ذکر است این روش کاملا اشتباه است چرا که علاوه بر آسیب رسیدن به بافت قالی، حمل و نقل قالی ها بسیار دشوارتر است از این رو بهتر است قالی ها را لوله کنید.
 • خاک گیری قالی ها: هر‌ چند در مراکز قالیشویی ابتدا مرحله خاک گیری توسط دستگاه های مخصوص انجام می گیرد اما بهتر است قبل از لوله کردن قالی ها با استفاده از جارو برقی خاک قالی ها را بگیرید.

نکات مهم در هنگام سپردن قالی به بهترین قالیشویی در شمال تهران

یکی از نکات بسیار مهمی که در هنگام سپردن قالی های خود به قالیشویی ها باید رعایت کنید، بیمه نامه است که هر چند مبلغ اضافه تری را باید پرداخت کنید اما این اطمینان را به شما می دهد، در صورتی که قالی شما در اثر شستشو دچار هرگونه آسیبی گردد مرکز قالیشویی موظف به جبران خسارت است. لازم به ذکر است بهتر است ابتدا از قیمت شستشو قالی ها کاملا مطلع شوید چرا که قیمت ها در مراکز قالیشویی متفاوت است، و هر مرکز قالیشویی طبق روال کار، مواد شوینده و نوع شستشو قالی ها قیمت های متفاوتی را ارائه می دهد. قیمت شستشو قالی ها علاوه بر عوامل گفته شده تحت تاثیر یک سری از عوامل دیگری است که مهمترین آن ها عبارتند از:

 • نوع شستشو قالی
 • متراژ قالی
 • نوع قالی
 • شرایط حمل و نقل
 • انتخاب مرکز قالیشویی

موارد ذکر شده تماما از عوامل تاثیر گذار بر قیمت شستشو قالی ها توسط مراکز قالیشویی است، که آخرین مورد یعنی انتخاب مرکز قالیشویی یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار می باشد که بهتر است کاملا با دقت انجام شود، چرا که اگر انتخاب مرکز شستشو قالی ها اشتباه باشد امکان آسیب به قالی ها وجود دارد، و چنان چه قالی شما دست بافت باشد مسلما برای جبران آسیب های وارد شده به تار و پود قالی ، به هزینه های بیشتری نیاز است. کارخانه قالیشویی آبرنگ بهترین قالیشویی در شرق تهران  با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش های دستباف، ماشینی، خارجی، تابلوفرش با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی و ارائه تضمین شستشو در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

قالیشویی خوب شمال تهران
قالیشویی خوب شمال تهران

ویژگی های قالیشویی خوب شمال تهران

همان طور که می دانید مراکز قالیشویی فراوانی در سطح شهر وجود دارند، که در صورت دارا بودن این ویژگی ها جز قالیشویی های خوب و قابل اعتماد شناخته می شوند، که در ادامه به بررسی این ویژگی ها می پردازیم:

 • انتخاب نوع مواد شوینده طبق نوع فرش
 • روش شستشو فرش طبق نوع فرش
 • استفاده از دستگاه های به روز که به بافت فرش آسیب نرساند
 • سرویس حمل و نقل مناسب
 • قیمت مناسب و به صرفه
 • تحویل به موقع قالی ها
 • شستشو سریع و تمیز قالی ها

چنان چه یک قالیشویی تمامی ویژگی های بالا را داشته باشد می توان آن را به عنوان یک مرکز قالیشویی قابل اعتماد دانست و قالی ها را به آن مرکز سپرد.
ما در مرکز قالیشویی شمال تهران، ارائه دهنده بهترین خدمات جهت شستشو قالی ها می باشیم، ما در مجموعه خود و با استفاده از جدیدترین و به روز ترین دستگاه ها، توانایی شستشو انواع قالی ها چه در نوع ماشینی و چه نوع دست بافت را دارا می باشیم، لازم به ذکر است که شما عزیزان چنان چه قصد شستشو قالی های خود را دارید می توانید با خیال راحت به مجموعه ما اعتماد کنید.

یکی از مزیت های مجموعه ما، امکان ثبت سفارش شستشو قالی ها به صورت اینترنتی و غیر حضوری است که شما ساکن مناطق آبرنگ و یا هر منطقه دیگری هستید به راحتی می توانید به سایت ما مراجعه کنید و قالی های خود را جهت شستشو اصولی به ما بسپارید، قابل توجه است که در مجموعه ما از بهترین و با کیفیت ترین مواد شوینده برای شستشو قالی ها استفاده می شود. از دیگر مزیت های سپردن قالی ها به مجموعه موفق ما، بحث هزینه های پرداختی جهت شستشو قالی ها است که ما با توجه به در نظر گرفتن شرایط اقتصادی جامعه، قیمت های مناسب و قابل قبولی را برای ارائه به مشتریان گرامی در نظر گرفته ایم. قالیشویی لویزان زیر نظر کارخانه قالیشویی آبرنگ خدمات شستشوی انواع فرش را با کیفیت بالا در لویزان انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

بهترین قالیشویی در شمال تهران چه قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی آبرنگ بهترین قالیشویی در شمال تهران خدمات شستشوی انواع فرش را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می دهد برای دریافت خدمات قالیشویی در شمال تهران با ما در تماس باشید.

قالیشویی خوب شمال تهران چه ویژگی هایی دارد؟

انتخاب نوع مواد شوینده طبق نوع فرش و روش شستشو فرش طبق نوع فرش و استفاده از دستگاه های به روز که به بافت فرش آسیب نرساند و … برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.