قالیشویی لویزان

قالیشویی لویزان

بهترین قالیشویی لویزان

از قدیم فرش ها را اساسی ترین اشیای خانه های ایرانیان می دانستند که هر ساله برای مراقبت از آن و حفظ نظافت خانه شسته می شد. همانطور که می دانید در سال های گذشته تمامی مراحل قالیشویی در داخل منزل انجام می گشت. اما به مرور زمان و توسعه تکنولوژی این کار کارشناسی به قالیشویی محول گردید. عملیات شستشوی فرش در قالیشویی از طریق چند مرتبه گردگیری فرش به وسیله ماشینهای خاص، آبیاری، خیس کردن فرش ها، سپس شستشو و آبکشی انجام می شود که با کمک ابزار خودکار تمامی این مراحل با تعجیل و در بهترین حالت انجام می شود و در زمان تعیین شده به دست شما می رسد.

ویژگی های قالیشویی لویزان

 • استفاده از شوینده های مجاز برای شستشوی انواع فرش و موکت.
 • داشتن پیشینه و تجربه زیاد در شستشوی انواع فرش.
 • نزدیکی قالیشویی به لویزان برای دستیابی سریع و راحت.
 • مجهز بودن به دستگاه های توسعه یافته شستشوی انواع فرش.
 • پس از شستشو، فرش ها در روکش مخصوص تحویل داده می شوند.
 • دارا بودن اعتبار 30 ساله قالیشویی لویزان.

بهترین زمان برای شستن فرش و موکت در قالیشویی لویزان

مساعد ترین زمان برای شستشوی انواع فرش و موکت از فروردین تا شهریور است، زیرا در این مدت فرش ها مستقیماً در برابر نور خورشید خشک و ضدعفونی می شوند، به عبارتی این عمل به صورت طبیعی انجام می شود و فرش ها نمی شکنند. در هنگام شستشوی ماشینی و خودکار از آنجایی که با بهره جویی از مواد شوینده مناسب و بدون مداخله دست انجام می شود، دقت کار بسیار بالاست و در نتیجه احتمال آسیب دیدن فرش کمتر است.

اما چنانچه فرش یا موکت فرسوده و قدیمی باشد، پس از ذکر نکته های بایسته به مشتری، شست و شو پذیرفته می شود و مراحل قالیشویی با دقت زیاد در لویزان انجام می گردد. کارخانه قالیشویی آبرنگ قالیشویی خوب غرب تهران خدمات شستشوی انواع فرش و رفوگری و مبل شویی و موکت شویی را با بهترین کیفیت انجام می دهد جهت دریافت خدمات قالیشویی و رفوگری و .. با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی لویزان
خدمات قالیشویی لویزان

شستشوی فرش به صورت دستی و اتوماتیک در قالیشویی لویزان

قبل از هر مبحثی باید بدانید که در مجموع شستشوی بسیار فرش به ویژه فرش های دستباف که با دست هنرمندان بافته می شوند هیچوقت کار صحیحی نیست و می توانید با انجام روش های دیگر تمیزی را به خانه بیاورید. به عنوان مثال با بهره جویی از جاروبرقی می توان گرد و غبار و کثیفی داخل بافت فرش را کاملا پاک کرد و سپس با به کارگیری شامپوهای مناسب شستشوی فرش درخشندگی جدیدی به آن داد.

با توجه به توسعه تکنولوژی جدید در زمینه های مختلف و اطلاع از شیوه شستشوی صحیح فرش های مختلف از نظر جنس، رنگ و الیاف به کار رفته در آنها، روش های مختلفی برای شستشوی انواع گوناگون ایجاد شده است. کارخانه قالیشویی آبرنگ قالیشویی خوب شرق تهران شستشوی انواع فرش ها را به صورت دستی و اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می دهد جهت دریافت خدمات شستشوی فرش با ما در تماس باشید.

روش شستشوی دستی فرش

در این روش شستشو تمامی مراحل از گردگیری تا شستشوی نهایی فرش ها به صورت دستی بوسیله کارگران انجام می شود. در واپسین مرحله از این نوع شستشو که مشتمل بر خشک کردن فرش می گردد، از دیگ خشک کن نیز برای آبگیری بهتر فرش ها بهره می برند.

شستشوی نیمه اتوماتیک فرش

در این روش بعضی از مراحل شستشو به شکل دستی و برخی مراحل به کمک دستگاه های نیمه اتوماتیک انجام می شود. از جمله این مرحله ها فرچه زدن یا شلاق زدن فرش است که همگی با به کارگیری ابزارهای مختلف و به کمک کارگران انجام می گردد.

روش شستشوی تمام اتوماتیک فرش

در این روش شستشو تمامی مراحل شستن فرش توسط دستگاه های اتوماتیک و تمام خودکار انجام می شود و تنها جابجایی فرش ها توسط پرسنل این مرکز انجام می شود. در پایان کار فرش لوله شده و از دستگاه مکانیزه تخلیه می گردد و پس از خشک شدن در گرمخانه قالیشویی، اتوکشی و روکش شده و در نهایت به مشتری تحویل داده می شود. قالیشویی جنت آباد زیر نظر کارخانه قالیشویی آبرنگ ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش با بهترین کیفیت می باشد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در جنت آباد با ما در ارتباط باشید.

اعلا شویی فرش در قالیشویی لویزان

برجسته ترین فرش با عالی ترین و باکیفیت ترین نوع خدماتی است که قالیشویی لویزان در زمینه فرش و گلیم عرضه می کند که نام دیگر این نوع نظافت پاکسازی درجه یک در لکه برداری است.

چه نوع فرش هایی نیاز به اعلاشویی دارند؟

 • فرش و قالیچه هایی که ممکن است بسیار کثیف باشند.
 • فرش و قالیچه هایی که چندین سال است شسته نشده اند.
 • فرش و قالیچه های ابریشمی با رنگ های روشن باید جداگانه شسته شوند.
 • فرش های بسیار قدیمی یا دستباف که رنگ ها قابل ترکیب هستند.
 • فرش های ساخته شده از اکریلیک.

کیفیت خدمات قالیشویی لویزان

قالیشویی لویزان شعب های بسیاری در سراسر شهر تهران دارد و با داشتن چندین سال سابقه کار در زمینه قالیشویی، توانسته بهترین خدمات را عرضه کند. علاوه بر آن از دستگاه های فوق پیشرفته برای شستشوی و خشک کردن انواع موکت، فرش، قالیچه، گلیم و… استفاده می کند. قالیشویی لویزان با برخورداری از کادر مجرب، منظم و متخصص می تواند خدمات شستشو را به نحوه مطلب انجام دهد، تا باعث جلب رضایت مشتریان تهرانی و مناطق لویزان شود. برای دریافت خدمات قالیشویی شهران با کارخانه قالیشویی آبرنگ در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی آبرنگ خدمات شستشوی انواع فرش با مناسب ترین قیمت را در شهران انجام می دهد.

هزینه خدمات قالیشویی لویزان
هزینه خدمات قالیشویی لویزان

مواد شوینده مورد استفاده در قالیشویی لویزان

در قالیشویی لویزان مواد شوینده متفاوتی وجود دارد، که بسته به نوع و جنس فرش مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که می دانید؛ فرش های دستباف، ابریشم و گل ابریشم، در گروه فرش های حساس و ظریف قرار دارند، که باید در شستشو، نحوه مصرف شوینده و مقدار آن دقت کرد. البته در این قالیشویی شستن فرش ها توسط کادر متخصص صورت می گیرد، تا هیچ آسیبی بر بافت و الیاف فرش وارد نشود. کارخانه قالیشویی آبرنگ بهترین قالیشویی مجیدیه خدمات قالیشویی را با استفاده از بهترین مواد شوینده در سریع ترین زمان در مجیدیه انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات قالیشویی مجیدیه با ما در تماس باشید.

ساعت کاری قالیشویی لویزان

شاید برایتان سوال باشد، که قالیشویی لویزان در چه ساعتی خدمات می پذیرد. به طور کلی می توان گفت؛ این قالیشویی در هر ساعت از شبانه روز به طور ۲۴ ساعت در حال خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد. پس اگر فرش شما به صورت ناگهانی کثیف شود، هیچ نگرانی در این بابت نداشته باشید فقط کافیست با شماره های مندرج بر روی سایت قالیشویی لویزان تماس حاصل کنید، تا کارشناسان کادر ویژه را در کم ترین‌ زمان به محل اعزام کنند.

تعرفه قالیشویی لویزان

مهم ترین فاکتوری که در انتخاب یک قالیشویی برای هر مشتری اهمیت بسیاری دارد، قیمت خدمات قالیشویی است. قالیشویی لویزان زیر نظر اتحادیه رسمی قالیشوییان پایتخت می باشد، و نرخی که از مشتریان در برابر خدمات انجام شده، گرفته می شود کاملا مناسب و مقرون به صرفه است. عوامل مختلفی بر متغییر بودن تعرفه قالیشویی تاثیر می گذارد که شامل؛ نوع دستگاه شستشو، نوع مواد شوینده مورد استفاده، جنس فرش، ابعاد فرش و… است. شما می توانید با مراجعه به وب سایت قالیشویی آبرنگ بهترین قالیشویی تهران تعرفه دقیق خدمات قالیشویی لویزان را در صفحه اول سایت مشاهده کنید.

قالیشویی لویزان چه ویژگی هایی دارد؟

استفاده از شوینده های مجاز برای شستشوی انواع فرش و موکت و داشتن پیشینه و تجربه زیاد در شستشوی انواع فرش و … برای خواندن سایر ویژگی های کارخانه قالیشویی آبرنگ بهترین قالیشویی لویزان با ما همراه باشید.

بهترین زمان برای شستن فرش و موکت در قالیشویی لویزان چه زمانی می باشد؟

مساعد ترین زمان برای شستشوی انواع فرش و موکت از فروردین تا شهریور است، زیرا در این مدت فرش ها مستقیماً در برابر نور خورشید خشک و ضدعفونی می شوند برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.