لکه برداری فرش

لکه برداری فرش

خدمات لکه برداری فرش

فرش یکی از مهم ترین وسیله های منزل می باشد. اما گاهی ممکن است برخی از لکه ها روی آن ایجاد شود که راه های تمیز کردن هر لکه با هم متفاوت است و اگر لکه های سطحی روی فرش ایجاد شود می توان به راحتی آن را برطرف کرد اما گاهی اوقات ممکن است برخی لکه های قوی روی فرش ایجاد شود که به راحتی در منزل برطرف نمی شود به همین دلیل باید به کمک قالیشویی معتبر این لکه برداری صورت بگیرد. زیرا که در قالیشویی ها با دستگاه های مخصوص، لکه برداری صورت می گیرد. قالیشویی ها کارهایی از جمله شستشو، رفوگری و لکه برداری فرش را انجام می دهند. رفوگری فرش و مبل شویی و موکت شویی و شستشوی انواع فرش از خدمات ویژه ی کارخانه قالیشویی آبرنگ می باشد.

از بین بردن لکه چای و قهوه

برای برطرف کردن لکه چای و قهوه، ماءالشعیر یک روش مناسب می باشد. که می توانید مقداری ماءالشعیر را روی لکه بریزید و با دستمال مرطوب لکه برداری کنید.

رفع لکه جوهر روی فرش

برای برطرف کردن لکه جوهر می توانید مقداری شیر روی لکه بریزید و چند ساعت صبر کنید تا جوهر به شیر جذب شود.

مبلشویی از دیگر خدمات تخصصی کارخانه قالیشویی آبرنگ می باشد. در صورت نیاز به خدمات شستشوی انواع مبل با ما تماس بگیرید. شستشوی مبلمان در محل با بهترین دستگاه ها یکی از خدمات عالی قالیشویی آبرنگ می باشد. قالیشویی آبرنگ با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی همشهریان عزیز سعی کرده است تا بهترین تعرفه را به همشهریان عزیز بدهد.

خدمات لکه برداری فرش
لکه برداری فرش

نحوه پاک کردن لکه آدامس

برای از بین بردن لکه آدامس می توانید مقداری یخ روی لکه بگذارید و سپس با چاقو به راحتی لکه برداریکنید.

رفع لکه سبزیجات و آبمیوه

برای برطرف کردن این نوع لکه ها می توانید مقداری سرکه را با آب مخلوط کنید و به لکه مورد نظر بزنید و سپس با دستمال لکه برداریکنید. این نوع لکه ها را باید زمانی که ایجاد شد بلافاصله برطرف کرد. زیرا اگر این لکه ها کهنه شوند به راحتی تمیز نمی شوند و نیاز است به کمک قالیشویی پاک شوند.

از بین بردن لکه رنگ مو

برای از بین بردن لکه رنگ مو روی فرش باید از مواد پاک کننده استفاده کنید تا با این مواد لکه هایی که ایجاد شده است را پاک کنید.

لکه برداری فرش در قالیشویی آبرنگ
لکه برداری فرش در قالیشویی آبرنگ

قالیشویی دارآباد زیر نظر کارخانه قالیشویی آبرنگ خدمات لکه برداری فرش را انجام می دهد در صورت نیاز به خدمات لکه برداری فرش و قالیشویی در دارآباد با کارخانه قالیشویی آبرنگ تماس بگیرید. قالیشویی آبرنگ به عنوان قدیمی ترین کارخانه قالیشویی در تهران با ارائه خدمات شستشوی تخصصی انواع فرش های دستباف، ماشینی، خارجی، تابلوفرش با تثبیت رنگ و بدون ایرادات احتمالی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.

رفع لکه های قدیمی و سمج

لکه های قدیمی به سختی از روی فرش پاک می شوند. برای اینکه لکه های قدیمی را از روی فرش پاک کنید می توانید مقداری آمونیاک بر روی سطح مورد نظر بریزید و اجازه دهید تا خشک شود و سپس با دستمال مرطوب لکه برداری کنید.

بهترین قالیشویی برای انجام خدمات لکه برداری فرش کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی آبرنگ بهترین قالیشویی برای انجام خدمات لکه برداری فرش می باشد در صورت نیاز به خدمات لکه برداری فرش با ما تماس بگیرید.

برای رفع لکه های قدیمی و سمج از روی فرش چه کاری انجام دهیم؟

لکه های قدیمی به سختی از روی فرش پاک می شوند. برای اینکه لکه های قدیمی را از روی فرش پاک کنید می توانید مقداری آمونیاک بر روی سطح مورد نظر بریزید و اجازه دهید تا خشک شود و سپس با دستمال مرطوب لکه برداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.